top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Chcesz dostosować swój produkt? To proste - zapytaj klientów

Jak dostosować produkt, żeby odzwierciedlał realne potrzeby klientów?

Co zrobić, aby oferowane rozwiązanie nie okazało się przekonaniem o dobrym pomyśle?


Od samego początku naszej działalności wiedzieliśmy, że dialog z wtedy jeszcze potencjalnymi użytkownikami systemu pozwoli na stworzenie platformy, która mówi językiem klientów i wypełnia dotychczas niezagospodarowany obszar. I tak powstał #RENTBASE czyli pierwsze globalne miejsce do wymiany informacji pomiędzy firmami Rent a Car i Car Sharing na dziś. Wraz z rozwojem platformy użytkownikami pewnie będą firmy, których grupa klientów jest ta sama lub pokrywa się w znacznej części.

Każdy wie, że lista prac IT większości jest długa i każdy nowy projekt jest hen hen daleko i pomimo, że business case został skrupulatnie przygotowany i wszystkie wartości zgadzają się z kierunkiem firmy to swoje odstać musi.

Dziś wyszliśmy w drogę do klientów akcją wysyłkową gdzie prezentujemy alternatywne modele procesów, które mogą przyspieszyć i ułatwić integrację z naszym rozwiązaniem. Nasz Dział Analiz wybrał grupę 50 odbiorców, którzy już dziś, lub najpóźniej jutro otrzymają paczkę z prośbą o głos rynku.

Nie możemy się doczekać feedbacku i kolejnych działań, które będziemy mogli przeprowadzić.


Dla potwierdzenia powyższych słów poniżej zdjęcie jeszcze pustych pudełek, ale jeszcze gorących, bo dopiero co złożonych:)


69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page