top of page

Dobrze, że z nami jesteś!

Już tylko kilka chwil dzieli Cię od możliwości skorzystania z Rentbase

Pierwsze 3 miesiące trwania umowy  
0 zł
Po upływie tego okresu opłata to tylko 69 zł netto miesięcznie!

Co teraz?

1

Wprowadź dane swojej firmy oraz dane reprezentanta

2

Wybierz w jaki sposób zamierzasz korzystać z Rentbase. Jeżeli nie zamierzasz integrować się z naszym API, wybierz opcję Web-only

3

Zaakceptuj Regulamin świadczenia usług oraz zgody marketingowe

4

Kliknij "Zarejestruj się"

5

Zaczekaj na kontakt z naszej strony. Po poprawnej weryfikacji, przekażemy ci dane logowania do Rentbase. 

REJESTRACJA KONTA UŻYTKOWNIKA

DANE FIRMY

DANE REPREZENTANTA

WYBÓR MODUŁU (sposobu korzystania z Rentbase)

WYPELNIAJĄC I PRZESYŁAJĄC NINIEJSZY FORMULARZ OŚWIADCZASZ, ŻE:

  • ZOSTAŁEŚ(ŁAŚ) UPOWAŻNIONY(A) DO PODANIA DANYCH OSOBOWYCH ZAMIESZCZONYCH PRZEZ CIEBIE W FORMULARZU (INNYCH NIŻ TWOJE),

  • ZOSTAŁEŚ(ŁAŚ) UPOWAŻNIONY(A) DO WYRAŻENIA ZGODY NA PRZESYŁANIE INFORMACJI HANDLOWYCH PRZEZ OSOBĘ, KTÓREJ DANEJ PODAŁES(AŚ) W KORKU 2 (DANE KONTAKTOWE)

  • JESTEŚ OSOBĄ UPRAWNIONĄ DO REPREZENTACJI WNIOSKODAWCY

Wyrażam zgodę na dostarczanie mi przez BigDataBox sp. z o.o. drogą elektroniczną informacji o rabatach, promocjach i aktualnej ofercie oraz materiałów marketingowo-informacyjnych:

Zgoda może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem działań, które wykonano na podstawie zgody przed jej odwołaniem.

Administratorem danych osobowych jest BigDataBox sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-160) przy ul. Marka Kotańskiego 8/7, KRS: 0000743676 (dalej jako: BigDataBox), z którym można się skontaktować pisząc na adres e-mail: [...] lub za pomocą powyżej wskazanego adresu korespondencyjnego. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu: świadczenia usług w ramach Platformy, w tym usługi Konta Użytkownika, w oparciu o postanowienia zaakceptowanego regulaminu; zapewnienia kontaktu; dystrybucji informacji handlowych dotyczących BigDataBox oraz Platformy i jej funkcjonowania; ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami mogącymi mieć związek z prowadzeniem przez nas działań oraz świadczeniem usług.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, a w przypadkach przewidzianych przepisami także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia do innego administratora oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, jakich dokonano przed jej wycofaniem na jej podstawie. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna tutaj.

Dziękujemy za rejestrację!

BIGDATABOX Logo
rentbase _newlogo.png
ADRES

BIGDATABOX Sp. z o.o.

Marka Kotańskiego 8 lok.7

10-160 Olsztyn

office@bigdatabox.pl

Tel: 793 355 307

NIP: 7393917784

SPOŁECZNOŚĆ
  • Bigdatabox Linkedin
  • RentBase Facebook
bottom of page