top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Zagraniczni klienci, a bezpieczeństwo dzięki RENTBASE, czy to w ogóle ma sens?


Ostatnio usłyszeliśmy, że RENTBASE jest dobre, ale dla klientów krajowych (PL) bo mają numer PESEL za pomocą którego można ich zweryfikować. . .

A gdyby tak zmienić postrzeganie RENTBASE i udowodnić, że potencjalnie niesprawdzalne podmioty można weryfikować? Fakt, że powstał RENTBASE to efekt realnych potrzeb rynku, a nie tylko nasze wyobrażenie czegoś co może się przydać w branży. Efektem konsultacji z kluczowymi przedstawicielami firm Rent a Car jest umożliwienie weryfikacji najemcy samochodu po alternatywnych parametrach wyszukiwania. To znaczy, że w RENTBASE weryfikować można nie tylko poprzez PESEL/NIP, ale również za pomocą NUMERU TELEFONU, czyli naszego zastępczego parametru weryfikacji, który jak przewidujemy w niedalekiej przyszłości stanie się alternatywą do numeru PESEL.


Zagraniczni klienci bez względu na pochodzenie są "weryfikowalni" w RENTBASE za pośrednictwem swojego numeru telefonu o ile wcześniej poruszali się pomiędzy uczestnikami naszej platformy i wynajęli u nich pojazd (wystarczy 1 raz, żeby dane zostały odpowiednio zarchiwizowane). Nie jest prawdą, jak już zdarzyło nam się usłyszeć, że w celu weryfikacji obcokrajowców konieczna jest integracja danych z centralnych źródeł tych państw. RENTBASE daje ogromne możliwości, które postaramy się regularnie przybliżać.


Jeżeli podobają Ci się nasze posty i chcesz wiedzieć więcej - obserwuj nas w social mediach. Niebawem kolejne ciekawe spostrzeżenia i treści, w których przemycać będziemy odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

158 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментарі

Не вдалося завантажити коментарі
Здається, виникли технічні проблеми. Спробуйте оновити сторінку.

Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page