top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Zagraniczni klienci, a bezpieczeństwo dzięki RENTBASE, czy to w ogóle ma sens?


Ostatnio usłyszeliśmy, że RENTBASE jest dobre, ale dla klientów krajowych (PL) bo mają numer PESEL za pomocą którego można ich zweryfikować. . .

A gdyby tak zmienić postrzeganie RENTBASE i udowodnić, że potencjalnie niesprawdzalne podmioty można weryfikować? Fakt, że powstał RENTBASE to efekt realnych potrzeb rynku, a nie tylko nasze wyobrażenie czegoś co może się przydać w branży. Efektem konsultacji z kluczowymi przedstawicielami firm Rent a Car jest umożliwienie weryfikacji najemcy samochodu po alternatywnych parametrach wyszukiwania. To znaczy, że w RENTBASE weryfikować można nie tylko poprzez PESEL/NIP, ale również za pomocą NUMERU TELEFONU, czyli naszego zastępczego parametru weryfikacji, który jak przewidujemy w niedalekiej przyszłości stanie się alternatywą do numeru PESEL.


Zagraniczni klienci bez względu na pochodzenie są "weryfikowalni" w RENTBASE za pośrednictwem swojego numeru telefonu o ile wcześniej poruszali się pomiędzy uczestnikami naszej platformy i wynajęli u nich pojazd (wystarczy 1 raz, żeby dane zostały odpowiednio zarchiwizowane). Nie jest prawdą, jak już zdarzyło nam się usłyszeć, że w celu weryfikacji obcokrajowców konieczna jest integracja danych z centralnych źródeł tych państw. RENTBASE daje ogromne możliwości, które postaramy się regularnie przybliżać.


Jeżeli podobają Ci się nasze posty i chcesz wiedzieć więcej - obserwuj nas w social mediach. Niebawem kolejne ciekawe spostrzeżenia i treści, w których przemycać będziemy odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

153 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page