top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Farma reputacji, a RENTBASE

Znacie taką sytuację?

Klient wynajmuje auto, płaci na czas, wszystko jest super. Później, przestaje płacić… i albo zwraca samochód i zostaje zadłużenie, albo nie zwraca wcale i …szukaj wiatru w polu.

To są co raz częstsze przypadki, które niestety ze względu na ogólny kształt światowej gospodarki będą się nasilać.


Po co w takiej sytuacji RENTBASE? Po to, żeby takiego nieuczciwego klienta zaraportować i podzielić się informacją z pozostałymi uczestnikami platformy. Oprócz przypadków jak powyżej, można wprowadzić informacje niemalże o każdym działaniu niepożądanym, które bezpośrednio uderza w stabilność firm Rent a Car, a to wszystko w zgodzie z obecnymi przepisami na gruncie ochrony danych osobowych. W RENTBASE, czyli pierwszej globalnej platformie wymiany informacji dla rynku Rent a Car przewidzieliśmy wiele następstw dzielenia się danymi i potrzeb rynku. Jeżeli klient ma kulturę wypożyczania to będzie to robił prawdopodobnie również w innych segmentach. RENTBASE jest gotowy na to, aby agregować dane również spoza rynku wynajmu samochodów.


Kluczowe jest dzielenie się danymi, których pochodzenie jest zawsze zanonimizowane, w trosce o ryzyka biznesowe, które każda z firm mogłaby wskazać, gdyby takiej anonimizacji nie było.


Konkludując, przypadki w sektorze Rent a Car będą się mnożyć.


Z pewnością będziemy mogli rozmawiać o nowych sposobach nieuczciwych klientów podczas konferencji RENTMEETING, nad którą RENTBASE objęło patronat. To doskonałe miejsce na wymianę doświadczeń i spotkanie się w gronie podmiotów, które mają podobne problemy.


Bezpiecznej drogi z Rentbase !

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page