O NAS

BIGDATABOX to bazodanowy HUB budowany przez ludzi z pasją do danych, nowoczesnych technologii, niestandardowych rozwiązań i działania pod prąd. Jesteśmy połączeniem najbardziej zaawansowanych technologii, strategicznego myślenia i wiedzy z zakresu oceny ryzyka oraz zabezpieczenia transakcji.

Założyciele przez lata udowodnili największym uczestnikom obrotu gospodarczego, że są odważni, kompetentni i szablonowe myślenie o budowaniu biznesu jest dla nich czymś obcym.

Kiełkujące przez długi czas marzenie o zbudowaniu firmy, która w odpowiedzi na potrzeby rynku będzie kreować i z sukcesem wdrażać dotychczas niedostępne rozwiązania technologiczne okazało się możliwe do zrealizowania. Tak powstał BIGDATABOX.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnia współpraca                        z największymi przedstawicielami rynku pozwoliła na bogate portfolio wdrożonych z sukcesem projektów, które wspierają klientów w ich biznesowej codzienności.

KOMPETENCJE

Pasjonaci narzędzi z zakresu ograniczenia ryzyka operacyjnego. Ludzie stale poszukujący nowych rozwiązań i pomysłów na efektywne zabezpieczenie procesów klienta.

RELACJE

Długoletnia kooperacja                z największymi klientami ukształtowała silne relacje biznesowe, które nierzadko okazują się niezbędne do opracowywania nowych koncepcji i produktów odpowiadających potrzebom dynamicznego rynku.

 

CO ZAPEWNIAMY?

 

POMYSŁODAWCY

Przemysław Serba

  • Grey LinkedIn Icon

"Trudne, nie znaczy niemożliwe"

Kamila Lindner

  • Grey LinkedIn Icon

"Biznes to ludzie, nie cyfry"

Mateusz Styrczula

  • Grey LinkedIn Icon

"Technicznie, możliwe jest wszystko"

 

BIGDATABOX FLASH

Każdego dnia poszukujemy nowych źródeł danych. Naszym głównym celem jest poszukiwanie informacji dotychczas niedostępnych na rynku, a stanowiących istotne przełożenie na politykę biznesową klienta oraz optymalizację jego wewnętrznych procesów.

Istotnym działaniem BIGDATABOX jest właściwe agregowanie danych,ich przetwarzanie i udostępnianie. Upraszczając, jednym z celów nadrzędnych budowania właściwej relacji z klientem jest prezentacja danych w uzgodniony pomiędzy stronami sposób, co przekłada się na ich prawidłową interpretację.

KONTAKT

 
LINKI
ADRES

BIGDATABOX Sp. z o.o.

Marka Kotańskiego 8 lok.7

10-160 Olsztyn

office@bigdatabox.pl

Tel: 794-038-185

NIP: 7393917784

SPOŁECZNOŚĆ
  • Bigdatabox Linkedin
  • Bigdatabox Facebook

© 2019 by BIGDATABOX Sp. z o.o.