top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Zaczynamy blogowanie – poznajmy się!

To początek naszej przygody z blogosferą. Mamy nadzieję, że zamieszczane tutaj treści będą inspiracją dla tych, którzy kibicują platformie RENTBASE oraz nowym spojrzeniem na rynek Rent a Car i Car Sharing, dla tych którzy jeszcze zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy.


Zacznijmy od przedstawienia pomysłodawców:Przemysław Serba (JA:))

dowódca tego przedsięwzięcia.


Nie boję się zmian, staram się zarażać optymizmem i entuzjazmem. Nie poddaję, gdy codzienność (biznesowa, prywatna, każda) rzuca przeszkody pod nogi. Wiem, że ograniczenia stawiamy sobie sami. Tylko upór, praca i wytrwałość daje efekt.


Prywatnie Pan od porządku, szalony ojciec, kochający życie.

Kamila Lindner

w hierarchii wg KRS wiceszef, w praktyce na równi z wszystkimi zaangażowanymi w projekt. Wszyscy traktujemy się na równi, bo tak po prostu trzeba.


Ostoja spokoju naszego zespołu, która prywatnie zachwyca swoimi kuchennymi popisami z naciskiem na słodkości. Trudno nie wspomnieć, że przedstawiciele sektora Rent a Car podczas oficjalnego startu naszej platformy mieli okazję spróbować jej popisów.


Dla niedowiarków:


Mateusz Styrczula

również zasila szeregi zarządu i odpowiada za otoczenie IT, rozwój produktu i racjonalne kierowanie pomysłami, które wrzucam do naszego wspólnego koszyka biznesowego.


Oprócz tych wszystkich poważnych obszarów Mateusz odpowiada za sferę, którą widzicie w sieci. Strona www, grafika etc.


Prywatnie oddany fan ogrodu, lotnictwa i strzelectwa wiatrówkowego.


Jesteśmy oddani pomysłowi i wierzymy w jego słuszność. Połączyła nas wspólna praca kilka lat temu i razem postanowiliśmy zrobić coś czego inni się nie podjęli. Czy było łatwo? Nie i nadal nie jest, ale głos rynku i to nie tylko krajowego umacnia nas w utrzymywaniu obranego kierunku i realizowania określonego planu.


PS

209 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page