top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Sukces po poznańsku - kamperem na wakacje z CarGO!

Pamiętacie post Kamili o zdalnym nauczaniu i jej przemyśleniach nt. camperów?


Dziś w ręce wpadł mi najnowszy numer magazynu SUKCES PO POZNAŃSKU i campery naprawdę mają sens. Nie chcę tu zdradzać całej treści artykułu, bo warto zajrzeć do całego numeru.

Warto jednak zwrócić uwagę, że Panowie Mariusz i Radosław Gogulscy z CarGO! trafili mocno w grupę docelową i tak to rynku po prostu jest, że w przypadku działań trudnych do przewidzenia jeden ma problemy, a drugi dostaje porządnego doładowania. Żeby nie było, firma jest na rynku już od 2009 roku. Mieli szczęście czy czuli trend, w którym będzie zmierzał rynek? Dziś w cenie jest samodzielna przestrzeń, prywatność i niezależność, a camper to daje i jeszcze kilka innych bonusów.

Ciekawe jest też to, że z niczego naprawdę można stworzyć dużo - wystarczy pomysł, determinacja i wiara w produkt/usługę.


Jeżeli Panom zaufały takie osoby jak Magda Gessler, zespół Pectus, Ewa Farna czy Lady Pank to trudno o lepszą rekomendację, że samochody dają gwarancję wysokiego poziomu usług i dbają o spokój i zadowolenie klienta. Ja to kupuję! Tylko, żeby dostępność była na click, bo u mnie z planowaniem urlopu jest bardzo ciężko:)

Trudno się nie zgodzić z prowadzącym ten wywiad, że to duża odpowiedzialność decydować o udanych lub nie wakacjach klientów.


Uwierzycie, że to wszystko zaczęło się od tego, że rodzice tych panów zabierali ich własnoręcznie wykonaną przyczepą na wakacje?


Pasja rodzi się od małego i na moje oko nie da się jej zwalczyć. Przy dobrym pomyśle i zaangażowaniu można ją przekuć w biznesowy sukces. Kto by nie chciał pracować z pasji, a nie obowiązku?


Fotki na zachętę, ale serio zajrzyjcie do najnowszego magazynu Sukces po poznańsku. Naprawdę warto!Link do rozmowy z założycielami poniżej:


28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page