top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Przywłaszczenia - czy naprawdę występują w branży RENT A CAR?

W swojej codzienności biznesowej wypożyczalnie samochodów mierzą się w wieloma problemami. Przywłaszczenia pojawiają się rzadko - tak mówią przedstawiciele branży.

Czy się z tym zgadzamy w ujęciu całego sektora Rent a Car? Bynajmniej...

Podejmujemy ten temat dziś, ponieważ kolejny raz taka sytuacja miała miejsce, tym razem w Myślenicach. Znowu Klient wypożyczalni przywłaszczył wypożyczony samochód i musi ponieść poważne konsekwencje prawne - mamy tutaj na myśli karę pozbawienia wolności.


Kluczowym wnioskiem tego postu powinno być rozważenie przez każdą wypożyczalnię w Polsce dołączenie do platformy wymiany informacji RENTBASE, która powstała między innymi w celu zapobiegania takim sytuacjom. Przywłaszczenia to jeden z elementów, który skłonił nas do zbudowania #RENTBASE umożliwiając tym samym uczestnikom rynku wymianę informacji o klientach, którzy takim niechlubnym zachowaniom się dopuszczają.


Dzięki #RENTBASE wypożyczalnia samochodów wie od społeczności użytkowników o klientach, którzy zachowują się w sposób, który bezpośrednio naraża jej biznes na straty. Bądź świadomy na rynku zarówno swoich szans jak i ryzyk, którym możesz skutecznie przeciwdziałać.


Promocyjny dostęp do #RENTBASE wciąż trwa. Wystarczy wypełnić formularz online na: www.bigdatabox.pl/rejestracja


Więcej informacji o tym zdarzeniu pod linkiem:

74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page