top of page

Dziękujemy! Dzieki subskrypcji nie przegapisz żadnego artykułu.

Mój klient nie ma prawka. Szkoda, że nie wiedziałem...

RENTBASE to realna odpowiedź na potrzeby firm Rent a Car, a nie tylko wyobrażenie twórców

o użytecznym narzędziu dla tego segmentu rynku.

W dzisiejszym poście postanowiliśmy to podkreślić, ponieważ wiele razy słyszeliśmy od wypożyczalni, że post factum dowiadywały się, że złożone przez klienta oświadczenie dotyczące posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdu było nieprawdziwe.

Pojawia się tutaj zasadnicze pytanie...jak taki proceder może mieć miejsce, skoro wypożyczalnia obliguje najemcę do okazania prawa jazdy, Otóż samo posiadanie blankietu prawa jazdy nie jest jednoznaczne z posiadaniem uprawnień do prowadzenia pojazdów. Uprawnienia mogą zostać odebrane czasowo lub na stałe, ewentualnie blankiet prawa jazdy, którym okazuje się potencjalny najemca może być po prostu podrobiony.

W każdej z tych sytuacji jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dokument jakim posługuje się klient wypożyczalni daje mu uprawnienie do posługiwania się mianem kierowcy. Mamy taką możliwość dzięki integracji platformy z centralnym rejestrem uprawnień kierowców. W RENTBASE kładziemy nacisk na zaspokajanie kierunkowych potrzeb naszych klientów, czyli tych usprawniających codzienne prowadzenie biznesu. Weryfikacja uprawnień kierowcy taką właśnie jest, stąd nasza szybka reakcja i umożliwienie weryfikacji kierowców, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa. Obserwujcie nasz blog i social media, to jeden ze sposobów na poznanie pełnej gamy funkcjonalnośći RENTBASE - czyli pierwszej globalnej platformy wymiany informacji dla segmentu Rent a Car.

118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Dowiedz się więcej

Przejdź na rentbase.pl i zobacz jak możemy pomóc w zabezpieczeniu

Twojej wypożyczalni

bottom of page